Agencja Fotograficzna to wyspecjalizowana firma dla swoich klientów kupuje przestrzeń reklamową w mediach . On dba o dobór odpowiednich nośnikach odpowiednich porach (takie jak telewizor lub radia nadawanie), przestrzenie (na przykład, w druku lub na internetowej stronie). Część prac agencji mediów jest również zbadanie zachowania grup docelowych.

Struktura agencji medialnych

Agencja reklamowa, istnieją trzy główne działy.

Media Research , badawcza Mediów monitoruje jak sama mediów, ale także zachowanie widzów, słuchaczy, itp i zebrać dowody, które mogą być później zastosowane w przygotowywaniu kampanii reklamowych (czyli takie jak to, co grupa widzów oglądających programy w prime time na danym kanale telewizyjnym).

Planowanie mediów , o planowanie mediów zastosowano wiedzy naukowej i wybiera odpowiednie miejsca i czasy dla umieszczania reklam w stosunku do tego, co jest grupą docelową kampanii. określa również częstotliwość, z którą ma być wyświetlana reklama.

Zakup mediów , o zakup mediów odpowiedzialny jest za przestrzeni sklepowych w różnych mediach i uzyskać najlepsze możliwe warunki cenowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *