Autosurf lub autohits jest również system reklamowy dla kontrolowanego przeglądania Internetu jest stosowany w celu zwiększenia ruchu na stronie, która automatycznie obraca przeglądarkę internetową. Autosurf są w stanie przynieść dużo wrażeń reklamowana strona [ źródło? ] . Zarejestrowani użytkownicy autosurf otrzymać kredyty do oglądania (surfowanie) reklamowanych stronach innych użytkowników, a następnie wykorzystać te kredyty do promowania swoich stron internetowych – dodanie do obrotu autosurf. Obracanie systemy strona Autosurf może być również uzupełniona przez reklamy zewnętrznej i reklamy, które płacą autosurf ruchu. Niektóre czeskie i zagraniczne autosurf są uzupełniane przez konkurencję i Exchange kredytów, katalogi reklamowanych witryn skierowanych miejsce do uprawiania według kategorii miejsc ratingowych itp Systemy reklamowe indywidualne autosurf różnią się głównie w czasie, po którym strona jest w rotatora oglądanego (czasy różnią się kilkadziesiąt sekund) stosunek nabytych / używanych kredytów i ostatecznie otwarte lub zamknięte (konieczność zalogowania się do konta) surfingu.

Minusem uczestnictwo jest szczególnie webmasterów i właścicieli witryn, a tym samym potencjał reklamy jest w szczególności zastosowanie do tej kategorii klientów. Innym szeroko dyskutowana [ źródło? ] Systemy reklamowe Wada autosurf jest to, że duża liczba użytkowników surfuje tylko dla kredytu zysku, ale strona przeglądania wcale oglądania. Biorąc pod uwagę, że promocja witryny jest w stanie przynieść ogromny wzrost ruchu, autosurf nadużywania przez użytkowników [ źródło? ] Kto autosurf połączeniu z innymi systemami reklamowymi i zniekształca je pokazać prawdziwe statystyki.

Krytyka

Bardzo często ludzie dyskutują rzeczywistą skuteczność promocji strony internetowej. Można spotkać się z terminem ,, jako sztucznego ruchu „, co jest oczywiście nonsensem. Nie robot przeglądania strony internetowej i nie zwiększa się ruch. Do tej pory nie ma badania, które pokazują rzeczywisty efekt tej reklamy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *