Bliskość Praga jest komunikacja agencja z siedzibą w Pradze . Jest częścią międzynarodowej sieci Proximity Worldwide i związane sieci BBDO .Na rynku czeskim od kwietnia 2014 w strategicznym sojuszu z agencją BBDO Mark. [1] specjalizuje się w tworzeniu kampanii i budowania marki , doświadczenie w zarządzaniu klienta , Customer Relationship Management i analiz, badań i projektów specjalnych.

Klienci

Klienci zbliżeniowy Pradze należą [2] :

  • Centropol
  • Firma ubezpieczeniowa Czech
  • ČSOB
  • Fundusz na rzecz Dzieci
  • Mondelēz
  • Procter & Gamble
  • powłoka

Głównym kampania

T-run [ty: Wound]

Inspiracja: Kampanię na zlecenie T-Mobile Czech wspierać wprowadzenie inteligentnego telefonu iPhone 4S od firmy Apple w firmie T-Mobile na 28 października 2011. Kreatywne rozwiązania są swobodnie zainspirowany historią króla lasu, który w swojej książce Złota gałąź opisane przez antropologa Jamesa Frazera : aricijském w lasku nad jeziorem Nemi rosły święte drzewa ze złotymi oddziałów, stale pilnowany przez arcykapłana, nazywany królem lasu. To prawda, że każdy może zabić bezkarnie króla lasu, złoty gałązka przystawki i został nowym królem lasu (z wszystkimi zaletami i wadami tej funkcji).

Tryb postępowania: 28 października, o godzinie 8 rano z 10 wybranych sklepach T-Mobile zabrakło top 10 FreeRunner pod przewodnictwem Jima Dohnal. Każdy T-biegacz przeprowadzone w plecaku nowych iPhone 4S i jego bieżącej lokalizacji na mapie to było możliwe przy użyciu GPS do śledzenia on-line na Facebooku . Któremu udało się chwycić runner-T (wystarczy dotknąć), wygrał swój iPhone. Powinna ona w ciągu 12 godzin, nikt nie złapał, pozostanie jego iPhone jako nagrodę.

Rezultat: Walczymy z minimalny koszt znalazły szeroki oddźwięk w mediach iz powodzeniem osiągnęła swoje cele. Wszystkie koszulki biegacze zostali złapani.

Poster Event T-run

Nagrody

Podczas swojego istnienia zdobył zbliżeniowej Praga liczne nagrody na prestiżowych krajowych i międzynarodowych festiwalach i konkursach reklamowych. Wśród najbardziej cenne są: Cannes Lion, Echo, John Caples, Eurobest i Effie.

Referencje

  1. Skok w górę↑ zbliżeniowy Praga i agencja BBDO poinformował Mark bliższej współpracy. Strategia, 10.04.2014, [cyt. 15.01.2015]. Dostępne w Internecie. [1]
  2. Podskocz↑ blachy Fakt zbliżeniowego Praga: [2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *