Wrażenia z marketingu online jest terminem wskazaniem liczby ogłoszeń wymiarowych sztandarem .

Impress słowo można przetłumaczyć z angielskiego jako Impress, zaimponować lub nadruk. Wyświetlacz nie oznacza, że ​​internauci są gwarantowane baner reklamowy zauważył swoją wizję albo zaakceptować jego wiadomość. Ale to nie oznacza, że ​​strona internetowa, na której opiera się baner reklamowy został pobrany, wraz z transparentem.

Znając liczbę wyświetleń [1] dla właściwej oceny ważnych kampaniach reklamowych. Jednak obecnie jest ona uzupełniana przez liczbę kliknięć zrealizowanych ( Pay Per Click ) dla różnych celów, czy przy obliczaniu proklikovosti skrótów. CTR. Gdy jest wyrażona w procentach bazowych kliknięć stosunku do całkowitej ilości wyświetlanych transparent reklamy.

Wewnątrz jest możliwe kierowanie reklam, które pozwala reklamodawcom wyświetlać swoje banery na serwisach partnerskich w sieci partnerskiej, na przykład Sklik [2] ( seznam.cz ) lub AdWords ( Google ), albo negocjuje sama lub za pośrednictwem reprezentacji, bezpośredniego adresowania, operatorów specyficzny serwer wWW.

Cena za wrażenia

Cena ustalana jest w większości przypadków na tysiąc (CPT) do jednego miliona wyświetleń (wyświetleń) z banerów reklamowych. Ceny są uzależnione również od lokalizacji i wielkości serwera transparent motywu i na podstawie rzeczywistych użytkowników i ich parametrów demograficznych i ekonomicznych, które mogą być określone na podstawie pomiarów statystycznych, na przykład w Google Analytics . Płatność za poglądami [3] nazywa PPV (Pay Per View) Orientacyjne ceny wahają się od 5 do 3000 CZK CZK za tysiąc wyświetleń. Na przykład w czasopiśmie internetowym koncentrując się na Automotive, za baner w nagłówku strony będą CPT 350 CZK, czyli za każdy tysiąc wyświetleń reklamodawca płaci 350 CZK.

Wrażenie jak liczba odsłon przez konsumenta, jednakże mogą być liczone w innych mediach. Na przykład, w telewizji, radiu lub wydrukować.

Referencje

  1. Skok w górę↑ Husak Michał. Impress Media. Impress media [online]. Husák Michał, 28 maja 2017 [cyt. 29.05.2017]. Dostępne w Internecie.  (En-GB)
  2. Skok w górę↑ reklamy graficzne w Sklik jest teraz dostępna dla wszystkich reklamodawców – blog Sklik.cz. Blog Sklik.cz . 2012-07-30. Dostępne online [cyt. 30.05.2017]. (En-GB)
  3. Skok w górę↑ Ilość http://www.adaptic.cz/znalosti/slovnicek/imprese/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *