Kosmiczne ludzie (Angels of Light) jest terminem używanym przez Ivo A. Benda i innych ludzi, którzy muszą komunikować się z nimi, w celu identyfikacji rzekomych pozaziemskich istot, które Ziemianie bezinteresownie iz miłością pomóc.

Ta grupa ludzi jest traktowana jako sekty , jak różnych autorów z kilku mediów [1] [2] [3] i L. Šafařík sekretarz Pilsner Klub Psychotroniki i UFO. [4] Ivo A. Benda, jednak nie ustanawia żadnej oficjalnej organizacji. [ Źródło? ]

Historia

Kobieta siedzi z książką w dłoniach i doping. lato 2002

Historia grupy rozpoczęła się Miloslavy Drskové, pracownik w oborze, która rozpoczęła się komunikować z Plejad w 1995 roku pod wpływem nauk Michaela Hesemanna. Dwa lata później spotkał się z Ivo A. Benda, który jest w jej modelu udało się dokonać pierwszego kontaktu 1. Wrzesień 1997 . Potem zaczął wydawać raporty z wiadomością od pozaziemskich cywilizacji. Od tego momentu, Ivo A. Benda napisał 10 książek „Dialogi z naukami moich przyjaciół kosmicznych”, dwie pierwsze części zostały opublikowane (pierwsza część niedostępne). Ponadto Ivo A. Benda wydany kilka filmów o domniemanym footage lądowania pozaziemskiej cywilizacji na Ziemi i przelotów statków kosmicznych, mikrofilmach dnia i nocy. Wszystkie te materiały są swobodnie pobrać z jego strony.

Kosmiczni ludzie są czasami związane z kultem Brama Niebios , której członkowie popełnione w 1997 roku w środkach masowego samobójstwa USA, zwłaszcza, że sama wiara w konieczność „ewakuacji” na sondę przed końcem świata (członkowie amerykańskiej sekty wybrał samobójstwo jako środek transportu). [5] Kosmiczni ludzie popełniają samobójstwo jako rozwiązanie problemów odpadów, ponieważ myślę, że znaczący naruszenie praw uniwersalnych miłości. [6]

Ivo A. Benda opiera swe nauki o informacji z różnych książek z różnych autorów [7] Informacja pochodzi także częściowo ze szwajcarskiego ufologist Eduarda Alberta Meiera , [8] , ale Bendovo uczenia filozoficznie Meier w niektórych przypadkach sprzecznych. Biorąc pod uwagę, że Ivo A. Benda rzekomo używane kilka razy bez zgody Meiera fotografie i inne materiały złożone Meier i jego zespół w akcji Bend, które jednak sąd odrzucił. [9] Meier i jego grupa, w tym czeskiego oddziału [10] Ivo A. Benda rozpoznać i dystansują się od niego.

W 2001 roku członkowie sekty skontaktował się z prezydentem Republiki Czeskiej Václava Havla z prośbą o spotkanie z obcą cywilizacją i głowy państwa. Podobnie skontaktowali i słowackiprezydent Rudolf Schuster , [11] ale nie otrzymuję żadnych odpowiedzi. W 2007 roku Ministerstwo Obrony Republiki Słowackiej otrzymał świetle Pracownicy ostrzeżenie očipováním ludzie rzekomo planuje jaszczurki z ciemnych światów , co skłoniło mieszkańców do obrony Słowację przed tym zagrożeniem. [12]

Później [ źródło? ] Jednak stopniowy spadek społeczności, ponieważ oczekiwano rafinacja Ziemia i Kosmos ewakuacja jeszcze nie występuje. Interesuje się również w wykładzie Ivo A. Benda, który od 1997 do 2006 roku, nie było więcej niż 200, [13] maleje.

Inne

Oświetlenie nieregularne pracownicy organizują wykłady w całym kraju i na zaproszenie kibiców na konkretnym obszarze. Jego pomysł rozprzestrzeniać wśród ludzi głównie poprzez ulotek reklamowych, modernizacji przestrzeni publicznych, dzierżawę billboardów; W przeszłości [14] również za pomocą spamu . Ivo A. Benda również pojawia się od czasu do czasu w telewizji, [15] radia i prasy, gdzie przeprowadził rozmowy z nim.

Lightspeed pracownicy na swoich stronach zainicjować również petycją potępiającą chipy RFID (szczególnie mądry całość jako takie) oraz prawo ochrony Spam sprawdził.. Kolejna prośba walcząc o zniesienie pieniądza i duchów. [16]

Twierdząc Ivo A. Benda o Cosmic osób – cudzoziemców

Kosmiczne ludzie (Angels of Light) są podobno żywych stworzeń w Niebie rozszerzone, harmonijny, kochającą życie bez wojen, chorób, głodu, kłamstwa, niewolnictwa i innych negatywnych bolączki tego dnia przeżywa mieszkańców tej planety Ziemi . Ich światy są harmonijny, zrównoważony, z pięknej przyrody, dogodnie usytuowane, mieszkanie równomiernie w kraju bez miast, dróg, ulic, samochodów. Kosmiczne ludzie mają między nimi miły przyjazny, kochający i harmonijne relacje są niezwykle uprzejmi wobec siebie, komunikować się ze sobą przede wszystkim wewnętrznie – telepatycznie poprzez środku klatki piersiowej (serce czakry ).

Kosmiczne ludzie wykorzystują zaawansowaną technologię , mieszkańcy neotročí jak na Ziemi, ale oni pracują dla firmy, tylko niezbędne minimum okresu – 2 godziny dziennie. Praca jest zabawa dla nich, jak również całe ich życie jest w szczęściu, miłości, radości i spełnienia, co znajduje odzwierciedlenie w relacjach, które wskazują na czystą miłość, radość, przydatność i bogactwo życia w całym społeczeństwie nienaruszonym.

Tylko w naszej galaktyce jest podobno się 5 milionów zaawansowane cywilizacje niebiańskich aniołów światło – Cosmic ludzi , aw liczbie wymiarów, planet, gwiazd i przestrzeni międzygwiezdnej. Anioły Światła mogą poruszać się w przestrzeni między planet, gwiazd i galaktyk swobodnie, zarówno tylko pomysł, więc przy użyciu statków kosmicznych, które mogą być zarówno małe i ogromne rozmiary dziesiątek kilometrów.

Wokół Ziemi jest podobno znajduje się od 1998 r dużej floty kosmicznej pod dowództwem Ashtara Sheran , którzy strzec Ziemię przez cały czas od października do kwietnia i jest naprzemienny, od kwietnia do października Cosmic eskadry z Plejad, pod przewodnictwem Ptaah .

Kosmiczne ludzie w roku 1949 podobno skontaktował się osobiście z liderami głównych państw lądowych – USA i ZSRR ( Harry S. Trumanem i Joseph V. Stalina ) i zaproponował im współpracę i pomoc w usunięciu wszystkich głównych problemów ludzkości – wojny, głód, niewolnictwa i nierówności osób. Ale te oferty zostały odrzucone. Inne osobiste spotkanie rzekomo miały miejsce w 1954 roku z nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych i głowy państwa ZSRR. Również te oferty zostały odrzucone współpracy.

Siły ciemnych światów są podobno wciąż stara się zwiększyć ludzkość sterowania z dzisiejszych 95% do 99,9% przez ludzi Chip i wszystkich rzeczy. Kosmiczne ludzie, przeciwnie, stara się pomagać ludziom w swoim ciele fizycznym nie była przedmiotem kontroli Jaszczury – przez siły zła (dla „saurians Commander” Członkowie Cosmic ludzi uważane religijny Zdeněk Vojtíšek [17] ), ale oni trzymali ich ducha, duszę, aw szczególności Podstawowa Creator wszystko i wszyscy w celu „převibrovat” do wyższej – 5th wymiar Ziemi. Kosmiczne ludzie zachować Ziemi żyje, inaczej byłoby to zniszczyć siły ciemności i ludźmi skutkowałoby dziur w ziemi ze złamanym powierzchni.

Domniemana kosmicznych NASA materiału

W 2006 [ źródło? ] Na stronie kosmicznego ludzi pojawiła się kompilacja obrazów zarejestrowanych przez kamery na orbicie Ziemi NASA. [18] W lecie 2007 roku, te strzały kosmiczne ludzie wysłała również 25 pracowników Ministerstwa Obrony Słowackiej. [19] 37minutové wideo, w postaci wprowadzenia napisów wbudowanych komentarz, że „siły kosmiczny światła nakręcony na orbicie wokół Ziemi astronauci stacji MIR i astronautów wahadłowych”. Po dalszych uwag śledzić doniesienia właścicielem strzałów kosmicznych. Jest to sekwencja NASA misji STS-75, [20] STS-80 [21] i inne zadania.

W pewnym momencie dotarcie do strzałów misji STS-75 stopniowo zobaczyć wiele okrągłych obiektów ruchomych w różnych kierunkach, [22] , a niektóre z nich także zmienia swój tor ruchu. [23], [24]

Te strzały pierwotnie nabyte Kanaďan Martyn Stubbs [25] materiał filmowy pod warunkiem ufologist David rodzaju. [26] [27] astronauci odpiera stwierdzenie, że obiekty na obrazów fragmentów lodu są oświetlane przez słońce, to jest metodą opartą na analizie ruchu obiektów, odpowiednio. tworząc formację kołową na zapis misji STS-80, który twierdzi, że jest oznaką bardzo inteligentnego zarządzania tymi obiektami. Możliwe przyczyny tych nieznanych obiektów będących przedmiotem dyskusji. [28], [29]

Kosmiczne ludzie wyśmiewają

Charakter informacji rozpowszechnianych Cosmic ludzi i ich obrazów opublikowanych doprowadził niektórych ludzi, aby ośmieszyć tę grupę też parodię ich pracy w Internecie . It’ve widać serwer Kosmiczne drób , gdzie większość postaci z nauk kosmicznych ludzi ma swój odpowiednik z kurczaka i wziąć udział Jaszczury kuny . Stanął powtarzane ataki hakerów i serwer WWW samych Cosmic ludzi. Na ich stronie głównej i tymczasowo pojawiła Teletubisie ze swastykami [30] lub figur wojskowych Čtyřlístek jak ich jaszczurek. [31] . Bardzo popularne jest również artykuł „Ashtar Sheran” na Nonsensopedia [ źródło? ] .

Referencje

 1. Skok w górę↑ Pavla Ondrušková: W Kuřimi religia jest tylko przykrywką, mówi ekspert od sekt , iDNES.cz, 27. 2. 2008
 2. Skok w górę↑ Jaszczury zaatakowany Web kosmiczne ludzie , Novinky.cz 3. 7. 2003
 3. Skok w górę↑ Radek Gális: Sekty są zagrożeniem dla osób w kryzysie , Českobudějovický pamiętnika, 12. 5. 2008
 4. Skok w górę↑ L. Safarika ( Luboš Safarika ): Cosmic ludzi i innych , ufo.cz, regeneracja, nr 9, t.. 2001 magazyn Klub psychika i UFO – ZAZ nr 4/2001.
 5. Skok w górę↑ Holmerová, Lidzie. W niewoli sekty Cosmic ludzi. Mladá fronta Dnes . 22 marca 2003. Dostępne online [cyt. 05.9.2017].
 6. Podskocz↑ [1]
 7. Podskocz↑ [2]
 8. Podskocz↑ [3]
 9. Podskocz↑ [4]
 10. Podskocz↑ [5]
 11. Skok w górę↑ Czech aktualności UFO filmów na YouTube
 12. Skok w górę↑ Ilość http://www.joj.sk/tv-archiv/noviny/13-07-2007-00-00-vesmrn-lid-a.html
 13. Podskocz↑ [6]
 14. Podskocz↑ [7]
 15. Podskocz↑ [8]
 16. Podskocz↑ [9]
 17. Skok w górę↑ Cholera!
 18. Skok w górę↑ Ilość http://www.andele-svetla.cz/video_cz.htm#lode_mir – A kompilację nagrań domniemanego statku
 19. Skok w górę↑ Cosmic ludzi na YouTube
 20. Skok w górę↑ Ilość http://science.ksc.nasa.gov/shuttle/missions/sts-75/mission-sts-75.html – opis NASA misji STS-75
 21. Skok w górę↑ Ilość http://science.ksc.nasa.gov/shuttle/missions/sts-80/mission-sts-80.html – opis NASA misji STS-80
 22. Skok w górę↑ negatywne strzały i obiektów tranzytowych, który jest rozpoznawalny przez ruch obiektów przed i za podarte kręgowego na YouTube
 23. Skok w górę↑ Ilość http://video.google.com/videoplay?docid=-4448475704533131733 – domniemanego kosmicznym niedaleko kablowej i satelitarnej TSS zmieniając tor lotu
 24. Skok w górę↑ Ilość http://video.google.com/videoplay?docid=-6776046970762565588 – domniemany statek kosmiczny, który zmniejsza prędkość i przystanki
 25. Skok w górę↑ Ilość http://video.google.com/videoplay?docid=-3611205436090721403 – dokument o Martyn Stubbs i zyskał strzały
 26. Skok w górę↑ Ilość http://video.google.com/videoplay?docid=-5685598167292666033 – David Serada – Dowody: The Case for NASA UFO – Część 1
 27. Skok w górę↑ Ilość http://video.google.com/videoplay?docid=8524267568796529301 – David Serada – Dowody: The Case for NASA UFO – Część 2
 28. Skok w górę↑ Ilość http://www.abovetopsecret.com/forum/thread342548/pg1 – Omówienie nieznanych obiektów w materiał z STS-75
 29. Skok w górę↑ Ilość http://www.bautforum.com/conspiracy-theories/53087-sts-75-tether-incident-3.html – dalsza dyskusja na temat niezidentyfikowanych obiektów na obrazach misji STS-75
 30. Skok w górę↑ Ilość http://www.pooh.cz/a.asp?a=2006839&db= Hack: www.vesmirni-lide.cz
 31. Skok w górę↑ Ilość http://www.novinky.cz/clanek/10883-jestirci-napadli-web-vesmirnych-lidi.html Jaszczury zaatakowany internetowych Cosmic ludzi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *