MailChimp to serwis internetowy, który umożliwia użytkownikom zarówno wysyłać newslettery , z drugiej strony jest również profesjonalnie sugerują dalej. Zapewnia również, na przykład, zdolność do dzielenia się na portalach społecznościowych i monitorowania osiągania sukcesu. W wersji podstawowej jest bezpłatne narzędzie online MailChimp, którego podstawową funkcją jest wysyłanie masowych e-maili .

Jest to kompleksowe marketing narzędzie, które pozwala na promowanie usług, produktów i innych rzeczy, które użytkownik jest zaniepokojony. Jednak nie chodzi tylko o wysyłanie e-maili. MailChimp zapewnia bardziej kompleksowe rozwiązania, począwszy od tworzenia i utrzymywania listy swoich abonentów poprzez łatwe w zarządzaniu stylizacji dobrze funkcjonujących formach. Dzięki MailChimp mogą łatwo tworzyć profesjonalnie wyglądające e-mail z kompletnych statystyk kontroli.

Historia i rozwój

MailChimp pierwszy powstał około 2001 roku . Firma, która zaczęła go używać po pierwsze, najpierw wziął jako poboczny projekt, który został ufundowany przez różnych umów rozwoju Internetu.

Obecnie jest wiodącym na świecie platforma marketingu e-mail. Firma założycieli obecnie dystrybuuje ponad miliard takich e-maili dziennie, konieczne jest, aby zostały dodane do innych firm, które korzystają z tego narzędzia, a to musi być jasne dla wszystkich, że jest to bardzo szeroko stosowane narzędzie marketingowe.

Usługa ta jest tak popularna, głównie dlatego, że technologia została stworzona tak, że może on być stosowany w małych i średnich przedsiębiorstwach. MailChimp jest stale aktualizowany i tworzy nowe produkty, które umożliwią wzrost wszystkich firm, które go używają. [1]

Korzystanie

Przygotowanie

Bo to naprawdę jest to bardzo wszechstronne narzędzie jest idealne do przekazania go po raz pierwszy, kliknij przez to, czy trzeba czytać fachowe publikacje, które są oferowane na studia. Pozwoli to na łatwiejsze do wykorzystania w praktyce, a ponadto, użytkownicy poznają podstawy masy wysyłania newsletterów i e-maili. [2]

Praca z MailChimp

Zaraz po rejestracji i opcji check-in, albo utworzyć nową listę kontaktów lub rozpocząć zupełnie nową kampanię. [2]

Tworzenie biuletyn

Tworzenie samego biuletynu jest stosunkowo prosta. Gdy użytkownik kliknie na „Kampanie” i nie została jeszcze utworzona biuletyn, istnieje możliwość wyboru „Tworzenie szablonu”, a wybór jest pomiędzy trzema opcjami.

 1. Pierwszą opcją jest układ biuletyn szablon według poszczególnych kolumn tekstu, jest to „szablon Basic”.
 2. Ponadto, wybór tzw predefiniowanego szablonu, które ułożone są według różnych kategorii, takich jak: sztuka, urodziny, kupony, Ecomerce, wykształcenie i wydarzeń.
 3. Jeśli nie wybierzesz kategorii „elitarny” lub „gotowych”, jest jeszcze trzecia opcja i importować kompletny biuletyn wykonane w dowolnych zewnętrznych edytorów HTML. Import przebiega bardzo łatwo poprzez archiwum ZIP pełnej newslettera. [2]

Home

Na stronie głównej, dostępne są następujące pozycje:

 • Kampanie – tutaj są już opracowane konkretną kampanię.
 • Listy – tutaj są dostępne kontakty, adresy lub subskrybentów newslettera.
 • Raporty – szczegółowe statystyki.
 • Autorespoders – pozycja ta może być ustawiona na wysyłanie wiadomości e-mail według daty i czasu, bez użytkownik posiadający być na komputerze (ta usługa nie jest dostępna w wersji bezpłatnej).
 • Szukaj – służy do wyszukiwania na nic użytkownik musi znaleźć swoje konto. [2]

środowiska i pracy pracuje w nim

MailChimp jest stosunkowo łatwy do kontrolowania siebie. Pierwszym krokiem jest stworzenie listy klientów. Ponadto, jeśli to może być mądry, aby wymienić i dodać adres, na który odpowiadają one kontaktów użytkownika (nazwę użytkownika konkretnych danych i inne).

Aby tworzony jest powyższa lista, wówczas możliwość przesyłania klientowi ręcznie lub automatycznie – poprzez import. Importer może skorzystać z wielu różnych usług, takich jak Google Docs, Higrise, kapsułka, Salesforce, Zoho i innych.

Gdy Twoja lista kontaktów jest kompletna, użytkownik może rozpocząć tworzenie formularza. W konsekwencji, nie można zmienić projekt, przekładają się na preferowany język, a następnie udostępnić, lub za pomocą prostego kodu wstawiony do stron internetowych.

W tym momencie użytkownik może uruchomić tzw „kampanii”, która jest wysyłanie wiadomości e-mail. Pierwszym krokiem, jaki należy wybrać sama lista abonentów (lub tylko część listy), które użytkownik chce wysłać wiadomość e-mail. Poczta musi jakoś zidentyfikować, napisać temat, nadawcę i dostarczyć rzucić się na stworzenie własnego projektu. MailChimp oferuje duży wybór profesjonalnie wyglądających szablonów, które wystarczy tylko wypełnić treść.

Statystyki

MailChimp ma bardzo szczegółowe statystyki, możliwe jest, aby wiedzieć, ilu użytkowników otworzyło newslettera i ile osób kliknęło w szczególności art. Statystyki można znaleźć zarówno w wolnym tempie i kliknij stawkę, ze szczegółami takimi jak czas, data i miejsce gdzie Biuletyn jest otwarty i ocena poszczególnych kliknięć.

Część statystyk oferowanych to:

 • Szczegóły najbardziej interesuje, że artykuł jest.
 • Który jest najbardziej aktywnym kupującym i biuletyny, które czyta się najbardziej.
 • Informacja co do bazy danych z aktualnymi kontaktów. Ta pozycja informuje użytkownika „współczynnika odrzuceń”. Można również zobaczyć, które kontakty są już „martwy”.
 • statystyka MailChimp oferuje również porównania w podobnym zakresie, gdzie stoisz ze średnią skutecznością (najlepiej biuletynu na temat firmy Tchibo). [2]

Rejestracja i jej warunki

Do faktycznego wykorzystania wymaga rejestracji, który jest wymagany, aby wprowadzić adres e-mail, hasło i nazwę użytkownika. To jest po adresem użytkownik wysłany e-mail, który jest link weryfikacji. Po kliknięciu na niego trzeba wypełnić swoje problemy i nazwisko, adres, strefa czasowa i kontroli. Po tych transakcjach, rejestracja jest zakończona, a użytkownik jest dostępne narzędzie pełne wykorzystanie.

Polityka cenowa

W podstawowej wersji narzędzia jest całkowicie darmowe. Jeśli pocztowy użytkownika zawiera do 2000 adresów i nie planuje miesiąc ponad 12.000 e-maili, czy to wystarczy, wersja podstawowa. Co do wersji płatnej, użytkownik może wybrać taki, który będzie siedzieć liczby e-maili wysyłanych miesięcznie. Płatna będzie również według ile e-mail użytkownik wysyła.

Główne korzyści wynikające z

 • konto MailChimp może zarządzać więcej niż jedną osobę naraz.
 • W przeciwieństwie do większości osobowe klientów e-mail można wysyłać od MailChimp nagle nieograniczonej liczby e-maili i nie będą uważane za spam. [3]
 • Prawo Czech (nr. 480/2004 Sb.) zobowiązuje z biuletynów (direct mail), aby umożliwić odbiorcy zrezygnować z subskrypcji. MailChimp automatycznie do każdego biuletynu wysyła przywiązuje do możliwości pięty Wypisany od odbiorcy i chronić przed ewentualnymi problemami prawnymi. [3]
 • Korzystanie MailChimp można w ciągu kilku minut stworzyć profesjonalnie wyglądające newsletter z różnych elementów graficznych i dzwonił. Wezwanie do działania przycisków (wezwanie do działania, np. „Kup teraz”, „jestem zainteresowany”, itd.). [3]
 • To narzędzie marketingowe pozwala zobaczyć, ile osób i kto konkretnie odbiorców otwarty biuletyn e-mail, jak wielu klientów w e-maili kliknięciu na link, lub ilu z nich będzie zrezygnować z newslettera tak. Istnieje wiele innych ciekawych raporty i statystyki. [3]
 • Gwarancji, że MailChimp biuletyn może „push” przez filtr antyspamowy. [2]
 • Prosta obsługa i środowisko MailChimp.
 • MailChimp oferuje bardzo jasne i szczegółowe statystyki. Oferuje szczegółowe statystyki dla każdej kampanii, ale także dla newsletterów i ważnych wykresów, takich jak otwarte stopy i kliknij stawkę w zależności od czasu i miejsca, w którym Biuletyn jest otwarty. [2]
 • Usługa jest prawie za darmo. Do 2000 kontaktów i e-maili 12.000 miesięcznie, usługa ta jest całkowicie bezpłatna. [2]

Referencje

 1. Skok w górę↑ MailChimp [online]. MailChimp [cit. 27.03.2016]. Dostępne w Internecie .
 2. ↑ Skocz do:www.dtpko.cz [Online]. www.dtpko.cz [cit. 27.03.2016]. Dostępne w Internecie .
 3. ↑ Skocz do:d Bielik Olga Mecerová, Marian. www.cloudsluzby.cz [online]. www.cloudsluzby.cz [cit. 28.03.2016]. Dostępne w Internecie .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *