Reklama świetlna jest częścią dziedzinie signmakingu i zawiera elementy świecące reklamy. Ale często (niesłusznie) używany termin dla reklam świetlnych i signmaking całym polu, ponieważ termin ten nie ma odpowiednika czeskie. Dlatego czasami termin reklama świetlna, patrz i jasne elementy reklamowe.

Początkowo do wytwarzania znaków neonowych świetlnych znaki używane w rurach kolor światła wypełnionych gazem – ( neon , argon ). Stąd nazwa neonu (w języku angielskim: neonów). Ze względu na oszczędności z lat 80-tych 20 wieku stopniowo zastępowane przez neonowych rurek i świetlówek, gdzie było to technicznie możliwe. Obecnie, lampy wyładowcze i fluorescencyjne są przemieszczane ze względu na oszczędności i trwałość ( LED, diod). Diody są używane albo pojedynczo lub jako źródła światła w postaci macierzy jak ekrany światła.

LED ( reklama ) i znaki wykorzystujące technologię LED są ekonomiczne i trwałe. Poza specjalnymi znakami świetlnymi LED wykorzystywane są w kolorze paneli LED. Te specjalne matryca diod o jednostkę sterującą, która przy pomocy programu komputerowego lub wizji tworzy wzorce ruchu. Zasada ta jest stosowana w innych typach „Moving” podświetlane reklamy gdzie iluzja ruchu jest tworzony przez przełączanie dwóch lub więcej kształtów lub za pomocą oprogramowania, które kontroluje wzrost taktowania i upadek każdego punktu na tablicy.

Wraz z rozwojem LED ( LCD ), stosowane są w dużych LCD lub panelach i ekran LED. Inteligentne wyświetlacze LCD są dla liczników samoobsługowych, gdzie kamera rejestruje ruch ruchu głowy lub oczu wykrytych przez klienta oraz interesów zakresie poddany wyświetla informacje o określonym zakresie, do której klient właśnie wygląda.

Podstawowy podział

 • Jednostronne panele : To pole światła, którego korpus jest wykonany z aluminium lub z tworzyw sztucznych. Powierzchnia czołowa jest wykonana ze szkła organicznego lub alternatywne tworzyw sztucznych. Na dużą skalę, stosowanie składa się z przodu wolnego przezroczyste plandeki PCV (transparent). Prosvíceného żagiel technologia umożliwia realizację dużych powierzchni bez dylatacji. Grafika ta może być albo drukowane albo wycięte z półprzezroczystej folii. Podświetlenie realizowane rury fluorescencyjne lub emitujące światło (diody LED).
 • Odwracalne panele : dwustronna panele świetlne są umieszczone prostopadle do elewacji lub mogą być podwieszone z sufitu. Płyty umieszczone pionowo na fasadzie są rzeczywiście pojawiło się na ulicę i dlatego są czasami nazywane výstrčky lub zaczepki. Płyty dwustronne są wykonane z tych samych materiałów, jednostronne płyt i różnią się tylko w budowie konstrukcji.
 • Świetlne znaki firm : indywidualnie wykonane z metalu lub z tworzywa sztucznego wewnątrz wydrążony i jest oświetlony przez neon lub typu LED umieszczonego w środku.
 • Panele obrotowe : Jest to odmiana lekkich paneli, które zawieszone są razem. Mają zwykle dwie lub więcej stron.
 • Diapanely Wariant one podświetlane paneli, przy czym przednia ściana składa się z dwóch warstw (głównie opal i jasne pleksiglas), a między nimi wstawiony jest zdejmowaną klapkę.
 • Krawędź płyty oświetlony : Jest jasne, płytka z pleksiglasu oświetlony od krawędzi. Grafiki są tworzone na odwrocie grawerowania, które mogą towarzyszyć kolorowych powierzchniach. Grawerowane kontury w podświetlenie września. Oświetlenie rury fluorescencyjne lub diody LED, które są umieszczane w profilu aluminiowym na krawędzi płyty.
 • Wybuchł panel : Panel wykonany jest z przezroczystego materiału, które są wycięte motywów (logo, litery) i obsługiwany przez pleksiglasu. Wewnątrz płyty jest umieszczone źródło światła (dioda LED, lampy fluorescencyjne) podświetlenia, a kiedy świeci usuwane tylko części.
 • Plexintarzie jest wariant panelu prořezaného gdy otwory przelotowe są usuwane przepustowości gęsty przezroczysty pleksiglasu wycięte w kształcie otworu w przedniej części przezroczystego pleksiglasu jest ponadto zaopatrzona w przezroczystą lub nieprzezroczystą płytą. Świetlny zespół, którego podstawa składa się z ramy spawane aluminium tyłu aluminium. Jak stosuje się na zewnętrznej powierzchni nieprzezroczystej płyty (zwykle płyty lub płyty wielowarstwowe dibondu), do którego powierzchni czołowej cięcia graficznej. Do otrzymanej otwory są wprowadzane znaki masowej pleksiglasu z twarzy w żądanych kolorach. Postacie pojawiają się na pulpicie, a po aktywowaniu świeci przednią powierzchnię i lekką aurę wokół tam. Na wewnętrznej podświetlenia stosowane rury fluorescencyjne lub diody LED.
 • Totemy i pylony Totem przedstawia panel reklamowy, który idzie z ziemi i ma większą wysokość (2 m lub więcej), które jako wskaźnik cen paliw na stacjach benzynowych. Pylonu struktura większości metalu, który znajduje się na większej wysokości neon światła.
 • Panele LED linia : Lekkie panele wykonane z pojedynczych diod LED, które wyświetlają tylko tekst w jednej lub kilku rzędach. Ponieważ oszczędności stawki są często tylko jeden kolor.
 • Ekrany LED : Są one wyposażone w panele LED, który może wyświetlać pełne informacje graficzne (zdjęcia, wideo). Ekrany osiągnąć dużych rozmiarów (5 x 10 M).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *