SuperVáclav była reklama wirusowa Czech Internet rejestrator Active24 2011. [1]

Pomocnik, rosnące wcześniej w Internecie pod nazwą Karel Mařík (nazwy autentyczność jest wątpliwa uważana), został zaprojektowany jako superbohatera, biorąc sprawiedliwość w swoje ręce.

Wydarzenia

Pierwsza impreza została upubliczniona ofensywę przeciwko pejskařům którzy nie są czyszczone po ich odchody zwierząt. Na tej uciążliwości wskazał kontrowersyjny sposób – wysmarowane odchodami tyłu właściciela psa.

W drugiej akcji SuperVáclav przeszklonej oświadczeniu niczego nie palaczy wody: „Muszę przestać palić!” nagrania wideo z tego wydarzenia, jednak rodzi się pytanie, czy rzeczywiście wszystkie „ofiary” wystąpił na przystanku autobusowym, przynajmniej w jednym przypadku, więc niemal na pewno nie.

W trzecim przypadku w Pradze próbował zablokować tętnicę, że kierowcy zaznaczyła, że ​​zmniejszają one podróży samochodem. Ale akcja została przerwana Metropolitan Police, które popełniły przestępstwo.

Czwarte działanie podjęte wobec nieletnich graffiti, a tuż po następnym nr. 6, rzucając petardy na pijanego każdy mężczyzna przestrzeni publicznej gdzieś w Pradze 4, obaj znacznie poprawiła kierowanie i szczególnie no. 6, ich autentyczność może być nieco dobrej woli zaufanie. Były jednak w momencie, gdy wątpliwości co do autentyczności SuperVáclava już wydawało się nic nie mogło rozwiać.

Wątpliwości co do autentyczności

Według serwera iDNES.cz działania są SuperVáclava prawdopodobnie tylko w promocjach jako część marketingu wirusowego . Że ten silnie sugeruje, uznając, że kilka podmiotów filmy (osoba pies, młoda para na ławce), włączając się SuperVáclava (Karel Mařík, patrz wyżej) wykazano poprzednich agencji współ-marketingowych. [2]

YouTube jest wideo o nazwie „SuperVáclav szokujące rewelacje” od autora „CrashCZ”, w których ważne jest, aby skupić się na rozmowie w 2 minucie, kiedy mówi „muszę skomentować na swoim blogu”, a kwestia moderatora jaki jest adres strony, to oczywiście po prostu staramy się myśleć, a następnie dodaje, że za nim mieć „gang”. To wyrażenie wątpliwości otrzyma nowy wymiar powodu nie znając adresu bloga jest naprawdę wielka porażka. Zespół marketingu on najwidoczniej zapomniał do zapamiętania.

Kostium

SuperVáclav nosić specjalny czerwony, niebieski garnitur z niebieskim płaszczu i białym kasku. Kask został napisany SuperVáclav przodu i tyłu oraz z boku kasku zainstalował kamerę, aby mógł nagrywać swoje działania i opublikować je w Internecie. Jakość tej kamery to kolejny powód do wątpliwości, czy SuperVáclav tylko entuzjastyczny amatora, ponieważ użycie dedykowanego urządzenia w rzędu dziesiątek tysięcy CZK nie pasuje.

Referencje

  1. Skok w górę↑ SuperVáclav końce, stanął za stronę internetową kampanii rejestratora domeny , iDNES.cz
  2. Skok w górę↑ Jiřička, Jan. SuperVáclav nazwie Charles, jego kawałki są prawdopodobnie imprezy promocyjne [online]. Idnes.cz, 2011-10-19 [cit. 22.10.2011]. Dostępne w Internecie .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *